Портрет  Всього 52 товарів

на сторінці
Показано 1 - 16 з 52 товарів

Портрети із бурштину

Портрет - найбільш складний тип живопису. Щоб передати і вловити риси живого образу на полотні, художник повинен володіти дуже великим талантом. У той же час звичайним портретом складно когось здивувати сьогодні. Найоригінальніший подарунок сьогодні - це портрет на замовлення з бурштину. Він збереже дорогі вам особи у благор...

Портрети із бурштину

Портрет - найбільш складний тип живопису. Щоб передати і вловити риси живого образу на полотні, художник повинен володіти дуже великим талантом. У той же час звичайним портретом складно когось здивувати сьогодні. Найоригінальніший подарунок сьогодні - це портрет на замовлення з бурштину. Він збереже дорогі вам особи у благородній і сонячному бурштині на довгі і довгі роки.

Портрети з бурштину виконуються в спеціальній техніці, яка поєднує в собі як живопис, так і аплікацію з мозаїкою. Янтарна крихта дуже барвисто грає зі світлом і образ здається нереально живим і яскравим. Рельєф мозаїки і аплікації робить зображення об'ємним, приємним для сприйняття.

Портрет із бурштину стане відмінним подарунком як на день народження, так і на весілля, новосілля Ваших друзів, рідних, близьких, які будуть довго пам'ятати такий оригінальний подарунок. Останнім часом популярним стали і фамільні портрети, вони можуть стати сімейною реліквією і кочувати з покоління в покоління. Майстри Полісся віртуозно передатут деталі обличчя і фігури ваших близьких людей.

З радістю виконаємо будь-яке Ваше замовлення портрета з бурштину!

Читати...