Картини будівель, пам'ятників  Всього 27 товарів

на сторінці
Показано 1 - 16 з 27 товарів

Картини будівель, пам'ятників із бурштину

У цьому розділі представлені кращі картини будівель, пам'яток історії, храмів. Кожна будівля містить в собі фантастичний дизайн. Всі картини мають відмінну якість і чудову гру при світлі, що достігається за рахунок використання при їх виконанні бурштинової крихти. Вони обов'язково прикрасять і додадуть с...

Картини будівель, пам'ятників із бурштину

У цьому розділі представлені кращі картини будівель, пам'яток історії, храмів. Кожна будівля містить в собі фантастичний дизайн. Всі картини мають відмінну якість і чудову гру при світлі, що достігається за рахунок використання при їх виконанні бурштинової крихти. Вони обов'язково прикрасять і додадуть своєрідний стиль вашому домашньому інтер'єру.

У розділі "Картини будівель, пам'ятників з бурштину" представлені найбільш популярні вироби майстрів бурштину Полісся. Також Ви можете купити картину з бурштину під замовлення, надіславши нам зображення (фотографію) будівлі або пам'ятника, який ви ходите побачити у виконанні з бурштинової крихти. Картини будівель з бурштину будуть відмінною прикрасою Вашого домашнього інтер’єру, а також доповнять ваш стиль на робочому місці. Картина з бурштину - це завжди відмінний подарунок, який підкреслить Вашу особливу увагу до людини, котору призначається цієї подарунок.

Читати...