Оплата та доставка

Способи оплати:

- «Наложенный платёж» або Післяплата, готівкова оплата при отриманні товару на відділенні перевізника. Сума замовлення повинна становити до 800 грн., у разі перевищення цієї суми необхідне здійснення 50% передоплати на карту Приватбанк.

При використанні цього способу оплати Ви додатково оплачуєте доставку грошей назад у наше місто (20 грн), плюс 0,5% від суми вашого замовлення (при вартості замовлення більше 300 грн.).

- Безготівкова оплата на карту ПриватБанк інтернет-магазину.
Являє собою повну передоплату. Після оформлення замовлення на сайті, ви побачите платіжні дані для оплати вашого замовлення. Для здійснення оплати потрібно: перерахувати гроші на зазначену карту (будь-яким зручним Вам способом), і повідомити менеджера нашого магазину по телефону, SMS, e-mail час здійснення платежу.

- Оплата онлайн, платіжними карти Visa і MasterCard.
Ви можете оплатити замовлення онлайн будь-якою картою Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів ПриватБанку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, на ПІБ якого оформлений замовлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

Доставка виробів, картин, ікон з бурштину по Києву та Україні

Інтернет-магазин ART Hall в якості компанії перевізника користується службою Експрес-доставки «Нова Пошта» *. Враховуючи широку розповсюдженість відділень "Нової пошти" ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках нашої України.

В середньому доставка займає 1-2 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару. Якщо картини у нас немає в наявності, то необхідно буде деякий час на її виготовлення. Залежно від кількості замовлень, а також від завантаженості виробництва і складності виробу це может зайняти 1-3 днів. По конкретному виробу з бурштину, який необхідний Вам, менеджер уточнить час виготовлення по телефону або e-mail.

Після формування і відправки замовлення Вам буде надіслано SMS повідомлення з номером декларації на посилку. Хочемо звернути вашу увагу на те, що замовлення зберігається на відділенні Нової Пошти не більше 5 робочих днів, після чого відправляється назад!

Доставка замовлення виконується до складу Нової Пошти.

* Вартість доставки і детальну інформацію про представництвах у Вашому місті можна знайти на сайті компанії Нова Пошта www.novaposhta.ua.

Як дізнатися дату надходження посилки у ваше місто

На сайті Нова Пошта можна відстежити посилку за номером декларації. Також Нова Пошта висилає отримувачу посилки SMS повідомлення, з повідомленням: "Ваш вантаж доставлений". За посилкою потрібно приходити тільки зі своїм паспортом.

При оформленні замовлення на сайті вказуйте дані для доставки саме тієї людини, яка буде отримувати посилку.

При отриманні замовлення (у перевізника), переконайтеся в:

  • Цілісності упаковки товару;
  • Наявності кількості місць товару, яке заявлене в ТТН;
  • Відповідно замовленої Вами ікони, картини з янатря з отриманою;
  • Технічному стані товару, відсутності механічних пошкоджень.

У разі виявлення дефектів упаковки або товару слід зв'язатися з Інтернет-магазином ART Hall за телефоном (066) 84-01-246 для уточнення подальших дій.

У нашому інтернет-магазині ви в найкоротші терміни можете купити ікони, картини з бурштину і видбарть зручний для вас метод оплати і доставки товару.

З повагою,
адміністрація інтернет-магазину виробів з бурштину ART Hall
http://www.art-hall.com.ua