Ми впевнені в тому, що бурштин - безцінний подарунок природи всьому людству. Спробуємо довести природні лікувальні властивості бурштину в нашій статті.

Спочатку трохи загальної корисної інформації про бурштин. Здавна відомо, що сонячний камінь бурштин має дуже сильний вплив на чакри Сонячного сплетіння будь-якої людини, саме тому його часто використовують для проведення медитації. У той же час спостерігається також його вплив на такі чакри, як Сакральна і Коренева. Під час проведення процедур зцілення організму людини часто з бурштином використовують Гірський кришталь і помаранчевий кальцит. Вони значно посилюють енергетику бурштину і ефект від всієї процедури. Всім відомо, що бурштин відмінно допомагає від депресивного настрою, він дарує людині внутрішнє тепло і захищеність, додає радість і оптимізм в житті людини.

У той же час бурштин необхідно обов'язково очищати від негативної енергії, зібраної за день або сеанс медитації. У цьому випадку Вам відмінно допоможуть все той же Гірський кришталь і гематит. Для повного відновлення досить покласти ці камінчики поруч на ніч. Відмінний ефект також буде від того, щоб заряджати бурштин на сонячних променях. Але в цьому випадку треба бути обережним щоб не зіпсувати сонячний камінь, процедура не повинна тривати довго і на палючих променях сонця.

У житті кожної людини іноді настає момент, коли особливо не допомагають ліки, постійна депресія, коли ваш організм просто втомлюється від застуд і нездужань - тоді дуже часто ми звертаємося до енергетики природи, її могутнім силам. Ми ніколи не повинні забувати, що є біологічною системою і створені природою. Давним давно мудреці вважали, що бурштин може вилікувати від усіх хвороб. Назва бурштину походить від слова "Гінтаріс", які саме по собі позначає "захист від хвороб". Дуже багато клінік і виробників медичних препаратів використовують енергетичні та цілющі властивості бурштину.

Існує кілька способів використання лікувальних властивостей бурштину:

- медитація з сонячним каменем;
- зарядка бурштином питної води
- використання різноманітних талісманів і прикрас
- масажі з бурштином (особливо популярні останнім часом)

Відомо, що бурштин має цілющі властивості, вода з бурштином здатна допомогти при захворюваннях шлунка. Також чудесною енергетичною властивістю бурштину є відновлення біополя людини. Сонячний камінь активізує у людини роботу життєво важливих органів людини, нормалізує тиск, виводить з організму радіацію. Знавці древньої медицини стверджують, що використання талісманів і прикрас з бурштину запобігає появі ракових клітин. Камінь бурштину здатний підняти вашь дух, зміцнити фізичне здоров'я, наділити людину бадьорістю і оптимізмом.

Які хвороби можна вилікувати за допомогою бурштину?

Використання бурштину в побуті допоможе вам від багатьох захворювань, а саме:

- бурштинові сережки і намисто - захист від застуди та лікування грипу;
- кулони з бурштином - захист від нападів бронхіальної астми, профілактика серцевих захворювань;
- камінь бурштину в кишені або на поясі - лікування шлункових захворювань;
- бурштин над дитячим ліжечком - для нормального сну малюка;
- бурштин на дзеркалі водія або просто в автомобілі - стабілізація роботи серця за кермом;
- намисто з бурштину - потужна енергетика для сонних артерій і як наслідок очищення Вашого організму від шлаків, також здатне допомогти при лікуванні щитовидної залози;
- будь-який виріб з бурштину - покращують стан метеозалежних людей під час усіляких природних аномалій і т.д.

Також хочемо зупинитися на потужній енергетиці бурштину, яка формувалася десятки мільйонів років. Українськими та іноземними вченими вже було неодноразово доведено високі енергетичні властивості бурштину. Чутливі люди можуть відчути тепло на кінчиках пальцем при дотику до бурштину (у вигляді приємних поколювань). Чотки з бурштину дуже красиві і дарують дуже приємне відчуття своєму власникові, це дуже цінний подарунок будь-якій людині. Бурштин весь час випромінює електромагнітні імпульси, які позитивно впливають на наш організм.

Медично обґрунтовано, що солі кислоти з бурштину - найпотужніший біостимулятор з сильним електромагнітним полем. Бурштинову кислоту використовують для:

- поліпшення нервової системи;
- позитивного впливу на систему діяльності нирок і кишечника;
- попередження запальних процесів;
- антитоксичний і антистресовий засіб.

З історії відомо, що жінки колись носили намисто виготовлене з бурштину - це нормалізувало роботу щитовидної залози, яка є складовою частиною життєво важливих процесів в організмі жінки, від чого залежить зовнішність і привабливість кожної жінки. У Америці ендокринологи досі приписують носіння бус з бурштину для відновлення роботи щитовидної залози. Дослідження показують, що бурштинові браслети й амулети - хороший стимулятор для регенерації клітин шкіри.

Також для кожної людини дуже корисні харчові добавки на основі бурштину. Сама по собі бурштинова кислота - дуже хороший антиоксидант, вона є активатором біохімічних процесів в клітинах і тканинах організму. Бурштинова кислота захищає від захворювань грипу та інших простуд, так як в собі несе потужний заряд організму. Враховуючи те, що бурштинову кислоту добувають з натурального бурштину, це ще одне підтвердження лікувальних і цілющих властивостей бурштину. Популярним в медицині таже є бурштинове масло, яке втирають в щитовидку або місця запальних процесов.

Останнім часом особливою популярністю користується масаж з бурштином. При проведенні такої процедури задіюються важливі біохімічні процеси в організмі, при доторку до шкіри бурштиновим каменем - активізується енергетичний обмін.

Такий масаж можна зробити навіть у домашніх умовах, використовуючи бурштинові кульки, звичайні відполіровані камені бурштину, а також бурштинову пудру. Дуже відчутний ефект можна відчути на розслабленому тілі (перед масажем бажано прийняти ванну). Під час процедури не обов'язково знати важливі точки тіла людини, просто масажуйте біологічно активні точки. Аналогічну процедуру необхідно проводити і по точками тіла людини, де вона відчуває дискомфорт або біль.

Масаж з бурштину дуже добре вміє знімати втому і стрес, поліпшує кровообіг, стимулює регенерацію Ваших клітин. Дуже хороший ефект досягається при провдення процедури масажу з бурштином шкіри обличчя. Під час цього виділяється трохи бурштинової кислоти, яка проникає в шкіру, що підвищує і прискорює енергетичний обмін в клітинах людини і сприяє росту нових здорових клітин, активізує синтез колагену. При використанні бурштину для масажу обличчя ви відновите еластичність і пружність Вашої шкіри обличчя. Навіть невелика кількість процедур наситять шкіру киснем, виведе токсини, прибере зморшки, а також значно сповільнять процес старіння шкіри.

Якщо Ви маєте проблеми з болями у попереку - масаж з бурштином значно поліпшити Ваше самопочуття. Цю процедуру необхідно виконувати з масажистом. Він кладе свою ліву руку під живіт пацієнта, а правою повинен масажувати поперек полірованим бурштином округлої форми круговими рухами в різні боки, по черзі. Така процедура триває 10-15 хвилин. За рахунок таких рухів виникають негативні заряди, які "бігають" по ланцюгу від пацієнта до масажиста, активізуються процеси в тканинах і біль починає проходити.

Всі описані процедури з бурштиновим каменем не мають ніяких обмежень, їх можна проводити щодня. Ваше здоров'я - це ваш гарний настрій і краса. Вироби з бурштину мають унікальні природні лікувальні властивості, якими може скористатися кожен.