Про магазин

Інтернет-магазин Art Hall створено в місті Сарни Рівненської області у вересні 2013 року. Протягом декількох років наше підприємство є постійним постачальником виробів з бурштину (картин, ікон, панно, портретів), а також сувенірної продукції (брелків, підставок, ваз, портретів, декоративних тарілок). Вся продукція розписана вручну кращими майстрами України та інкрустована бурштином.

За індивідуальними замовленнями фірм, компаній, асоціацій і приватних осіб ми також можемо виготовити емблеми, логотипи та інші фірмові знаки. Слід зауважити, що особливим попитом у покупців користуються ікони з іменами святих на честь яких вони названі - відмінний подарунок на іменини. Високою якістю виготовлення відрізняються портрети, кількість яких в даний час перевищує сотні.

За час роботи ми налагодили роботу з високопрофесійними художниками, які майстерно втілюють дивну властивість бурштину гармонійно поєднуватися з деревом, склом, і полотном.

Надані на сайті вироби з бурштину технічний контроль на відповідність якості своєї продукції і отримав технічні умови ТУ У 36.6 - 34132786 - 001: 2009.

Широкий асортимент, ексклюзивні замовлення і висока якість у поєднанні з доступною ціною (ціни від безпосереднього виробника виробів з бурштину) задовольнять навіть найвишуканіші смаки клієнта.

Що подарувати на свято?

Кожен з нас любить свята. Ми завжди з нетерпінням чекаємо їх наближення і в той же час з невеликим побоюванням. Адже на свята прийнято дарувати подарунки, робити сюрпризи. Завжди можна скористатися стандартним банальним шляхом і подарувати «дамі квіти, дітям морозиво». Але близькій і цінній людині хочеться подарувати щось оригінальне та ексклюзивне, то що запам'ятовується йому на все життя. У нашому магазині виробів з бурштину можна знайти подарунки для будь-якого свята, будь то іменини, День народження, або ж свято 8 березня. Серед усіляких подарунків ми хотіли б виділити вироби з бурштину.

З їх допомогою ви порадуєте людини подарунком «шматочка Сонця», об'єктом естетичної насолоди і оберіг в той же час. Картина або ікона з бурштину - це оригінальний гарний подарунок, якому зрадіє кожен, починаючи з начальника на роботі і закінчуючи самим близьким і коханим чоловіком!

Чому бурштин?

Напевно кожен з Вас запитає а чому саме бурштин. Все просто, бурштин - камінь, з яким тісно пов'язана культура всього людства. Наші пращури називали Янтар «сльозами Сонця», надаючи йому чудодійні властивості. Бурштиновими прикрасами рекомендували лікувати як фізичні, так і душевні захворювання. Багато людей користувалися амулетами з бурштину, а вироби з сонячного каменю прикрашали майже кожен будинок. На Землі дуже мало місць, багатих бурштином, тому не дивно, що його ціна іноді перевищувала ціну золота. Але в той же час знайти бурштин можна в Україні. Полісся - край блакитних озер, вікових лісів і спокійних річок, завжди був багатим на бурштинові поклади. Жителі краю здавна славилися своїми кращими майстрами України з виготовлення прикрас з бурштину.

Картини, ікони з бурштину

Картини з бурштину - це оригінальний подарунок бізнес-партнеру, другові і просто близькій Вам людині. Ми помічаємо, що сьогодні все більше людей купують картини з бурштину для себе - такий виріб доповнить інтер'єр власного будинку, внесе в нього нотки оригінальності та вишуканості. Ви можете підібрати картини з бурштину будь-якого жанру - як репродукції полотен відомих художників, так і картини, написані згідно Вашим особистим пожеланіям. Картини, ікони з бурштину - це оригінальна вишуканість і розкіш, яку, втім, може собі дозволити кожен! Неможливо відірвати погляд від яскравої палітри фарб «живого» каменю - бурштину! Картини з бурштину - це справжня Живопис неповторної краси!

З повагою,
адміністрація інтернет-магазину виробів з бурштину ART Hall
http://www.art-hall.com.ua