Політика повернення та обміну товару

Враховуючи те, що продукція інтернет-магазину ART Hall відноситься до класу товарів, які згідно з чинним законодавством України, не підлягають поверненню або обміну після їх покупки, адміністрацією нашого магазину була вироблена більш лояльна система відносини з клієнтами, які купують товар через інтернет. Ми враховуємо той факт, що Ви не бачите в реальності колір і якість вироби з бурштину. Тому ми залишаємо за покупцем право повернення товару, за умови, що покупець згоден на наші умови та оплату додаткових витрат у процесі доставки товару, що повертається.

Повернення грошей за товар або обмін на інший аналогічний товар здійснюється тільки за умови повернення непошкодженого товару в цілій упаковці і з товарним виглядом!

Повернення грошей за товар здійснюється через систему Приват24, на картку покупця або на ПІБ покупця (за вирахуванням витрат на оплату послуг кур'єра до ТК «НОВА ПОШТА» або Укрпошта, а також 1% за послуги банківського переказу).

Для здійснення повернення товару, Вам необхідно протягом доби, повідомити про ваше бажання зробити повернення на email: info@art-hall.com.ua для офіційної реєстрації заявки Вашого звернення.

Запити на повернення товару, приймаються тільки протягом доби з моменту отримання вами замовлення. Більш тривалий термін прийняття вами рішення про повернення, класифікується як використання товару і такий товар до повернення не приймається.

Після отримання повернення від вас, ми звіряємо кількість і якість повернутого товару з первісним, який був відправлений вам.

Повернення грошей здійснюється тільки при поверненні неушкодженого товару в непошкодженій упаковці.

З повагою,
адміністрація інтернет-магазину виробів з бурштину ART Hall
http://www.art-hall.com.ua