Іменна ікона святого Андрія Первозванного

Іменна ікона святого Андрія Первозванного

266 грн.

-5%

280 грн.

Святому апостолу Андрію було дано ім'я Первозванний тому, що він був першим покликаний Ісусом Христом на світлий подвиг апостольського служіння. Згідно з переказами, саме Андрій Первозванний прошествовал шляхом «із варяг у греки», сповідуючи Слово Боже і розповідаючи язичникам про рятівну християнській вірі. Не хто інший, як апостол Андрій поставив перший хрест на пагорбах сучасного Києва і сповістив місцевих жителів про те, що в майбутньому на цьому місці з'явиться процвітаючий град, осяяний вірою в Єдиного Істинного Бога.

Андрій Первозванний вважається покровителем людей, чия професія пов'язана з морем, подорожами і іноземними мовами. А юні дівчата моляться Святому, щоб випросити благочестивого чоловіка і вдалого шлюбу. На іконах з ликом апостола Андрія зображується благоліпний старець з довгою бородою і хрестом. Хрест цей одночасно є і дорожнім посохом Святого, і символом духовного шляху Андрія.

Ім’я картиниАндрій

Напишіть свій огляд

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Ікона Святої мучениці Іуліі Карфагенской

Напишіть свій огляд

Вы можете купити Іменна ікона святого Андрія Первозванного в інтернет-магазині виробів із бурштину ART Hall. Для здійснення Вашого замовлення, перевірки наявності товару та більш детальної інформації звертайтеся за телефоном нашого консультанта. Також Ви можете оформити замовлення на Іменна ікона святого Андрія Первозванного та доставку картини, ікони із бурштину в міста України!

В каталозі інтернет магазину бурштину art-hall.com.ua розміщені приклади готових виробів із бурштину, всі наші картини виробляються майстрами Полісся вручну і тому кінцевий варіант може трішки відрізняти від показаного на сайті.

Похожие продукты