Reduced price! Іменна ікона Святого Князя Ігоря

Іменна ікона Святого Князя Ігоря

Іменна ікона Святого Князя Ігоря

266 грн.

-5%

280 грн.

Князь Ігор народився в 12 столітті часи міжусобних воєн. Залишив про себе добру пам'ять через те, що був відданий християнській вірі. Став царем у 1138 році і весь період царювання воював. Правил він буквально два тижні. Втомившись від нескінченних війн Київ направив весь свій гнів проти всього роду Ігоря і його самого. На іконі Святий Ігор був зображений на весь свій зріст, (у нього було невелике зростання), сухий, смаглявий особою, волосся носив як поп, борода його була маленька і вузька. Одягнений у князівські одягу і при латах. Домінують відтінки червоних, вогненних тонів, які символізують подвиг і пристрасті розпалюються під час життя Ігоря. Особливо добре буде виглядати іменна ікона Ігоря вишита бісером. Набір для вишивання бісером можна придбати в інтернет магазинах.
У чому допомагає іменна ікона Ігоря?

Ікона святого Ігоря допомагає людям жити в мирі та благополуччі. До лику святого звертаються з молитвою про лікування хворого. Жінки в основному моляться про прекрасну любов. Для чоловіків з ім'ям Ігор Святий є покровителем оберігає їх, простягає руку допомоги у важкий для них момент. Православна ікона святого Ігоря допомагає захистити від зради. Звертаючись до Святого просять про збереження всієї родини від нещасть і неприємностей. 2 жовтня вся православна церква святкує мученицьку смерть князя Ігоря Чернігівського, а 18 червня День пам'яті ікони Ігоря Чернігівського.
Значення Ікони Святого Ігоря

Ікона Святого Ігоря нагадує про православному прощення і добродушності до ближнього. У православної ікони Святого Ігоря Чернігівського моляться про відпущення гріхів. Святий Ігор допомагає нам і своїм способом життя показує, що до людей потрібно ставитися з добром. Ікони Ігоря можна побачити в храмах Росії та України, але головні святині, пов'язані з Ігорем знаходяться в Чернігові. Чудотворна ікона Божої Матері перед якою часто молився Ігор зберігається в Києво-Печорської Лаврі.

Ім’я картиниІгор

Напишіть свій огляд

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Ікона Святої мучениці Іуліі Карфагенской

Напишіть свій огляд

Вы можете купити Іменна ікона Святого Князя Ігоря в інтернет-магазині виробів із бурштину ART Hall. Для здійснення Вашого замовлення, перевірки наявності товару та більш детальної інформації звертайтеся за телефоном нашого консультанта. Також Ви можете оформити замовлення на Іменна ікона Святого Князя Ігоря та доставку картини, ікони із бурштину в міста України!

В каталозі інтернет магазину бурштину art-hall.com.ua розміщені приклади готових виробів із бурштину, всі наші картини виробляються майстрами Полісся вручну і тому кінцевий варіант може трішки відрізняти від показаного на сайті.

Похожие продукты

Переглянуті товари