Іменна ікона святого мученика Вадима

Іменна ікона святого преподобномученика Вадима Перська

266 грн.

-5%

280 грн.

Святий преподобномученик Вадим архімандрит народився в IV столітті в персидському місті Віфлапате, походив з багатої і знатної родини. У молодих роках він був просвічений християнським вченням. Святий роздав частину маєтку і пішов в пустелю, де на свої кошти заснував монастир. Для відокремленої молитви він йшов на гору і одного разу удостоївся бачити Славу Божу. У той час перський цар Сапор (310 - 381) почав переслідувати християн. Святого Вадима взяли разом із сімома учнями і щодня катували в темниці, домагаючись, щоб вони відреклися від Христа і поклонилися сонцю і вогню. Але преподобний Вадим і його учні твердо трималися християнської віри. Чотири місяці пробули сповідники у в'язниці. Весь цей час святий Вадим був духовним вождем і опорою для християн, які жили в Персії.

Один з наближених царя Сапора, Нірсан, сповідував християнство і навіть переніс за цей висновок до в'язниці, не витримав випробування і відрікся від Христа. Він обіцяв виконати будь-яке слово царя. Сапор зажадав від Нірсан, щоб він власноручно відсік голову святому Вадиму. За це він обіцяв йому прощення і нагороду. Нірсан не зміг побороти в собі страх нових мук і погодився ступити на зрадницький шлях Іуди. Коли до нього привели святого Вадима, він узяв меч і попрямував до нього, але, що Іван докоряв совістю, Нірсан раптом затріпотів і як би закам'янів. Святий Вадим сказав йому: «Невже твоя злість, Нірсан, дійшла до того, що ти не тільки від Бога відрікся, але і рабів Його починаєш вбивати? Горе тобі, окаянний, що будеш робити в той день, коли предстанешь на Страшному суді дати відповідь Богові ?! Я з радістю помру в муках за Христа, але не хотів би прийняти смерть від твоєї руки ». Жорстоким, Нірсан вдарив мечем. Але руки його тремтіли, і він не зміг відразу відсікти голову святому, так що вогнепоклонники стали називати його боягузом. Преподобномученик Вадим стояв нерухомо, переносячи страшні удари, поки вбивці не вдалося нарешті відрубати йому голову (+ 376). Відплата за зречення не забарилося спіткати нещасного: охоплений совістю, він наклав на себе руки, кинувшись на меч.

Після смерті царя Сапора 7 учнів преподобномученика Вадима вийшли з темниці.

Ім’я картиниВадим

Напишіть свій огляд

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Ікона Святої мучениці Іуліі Карфагенской

Напишіть свій огляд

Вы можете купити Іменна ікона святого мученика Вадима в інтернет-магазині виробів із бурштину ART Hall. Для здійснення Вашого замовлення, перевірки наявності товару та більш детальної інформації звертайтеся за телефоном нашого консультанта. Також Ви можете оформити замовлення на Іменна ікона святого мученика Вадима та доставку картини, ікони із бурштину в міста України!

В каталозі інтернет магазину бурштину art-hall.com.ua розміщені приклади готових виробів із бурштину, всі наші картини виробляються майстрами Полісся вручну і тому кінцевий варіант може трішки відрізняти від показаного на сайті.

Похожие продукты

Переглянуті товари