Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Ікона Святої мучениці Іуліі Карфагенской

280 грн.

Свята мучениця Іулія (Юлія) народилася в Карфагені в сім'ї знатних батьків. Маленькою дівчинкою потрапила в полон і була продана в рабство. Служила багатого купця-язичника, який намагався долучити її до своєї віри, але юна Юлія свято зберігала християнські заповіді, дотримуючись себе в чистоті та благочесті. Господар дивувався її доброму вподоби, лагідності і смиренності. Бачачи, що вона вірно служить і старанно працює, залишив її в спокої. Юлія постраждала від рук організатора язичницького свята на острові Корсика, відмовившись приносити жертвоприношення. На місці страждань і поховання Юлії стали відбуватися чудеса, у тому числі зцілення хвороб.

Ім’я картиниЮлія

Напишіть свій огляд

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Ікона Святої мучениці Іуліі Карфагенской

Напишіть свій огляд

Вы можете купити Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії) в інтернет-магазині виробів із бурштину ART Hall. Для здійснення Вашого замовлення, перевірки наявності товару та більш детальної інформації звертайтеся за телефоном нашого консультанта. Також Ви можете оформити замовлення на Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії) та доставку картини, ікони із бурштину в міста України!

В каталозі інтернет магазину бурштину art-hall.com.ua розміщені приклади готових виробів із бурштину, всі наші картини виробляються майстрами Полісся вручну і тому кінцевий варіант може трішки відрізняти від показаного на сайті.

Похожие продукты

Переглянуті товари