Іменна ікона Святої Праведної Вероніки

Іменна ікона Святої Праведної Вероніки

266 грн.

-5%

280 грн.

Іменна ікона - цінний і бажаний подарунок для кожного християнина. До тезоіменному святому завжди можна звернутися в скрутну хвилину з проханням про допомогу або ж зі словами щирої подяки. І якщо ви обмірковуєте, що подарувати близькій людині на ім'я Вероніка, відвідайте наш магазин ікон і зробіть правильний вибір на користь ікони свята Вероніка. Написаний талановитим іконописцем образ довго буде радувати погляд іменинниці, оберігаючи її від недуг і напастей.
 
Ікона Свята Вероніка пов'язана з пам'яттю святої Вероніки, яка перебувала в Єрусалимі, коли Господа Ісуса Христа розіп'яли на хресті. Свята Вероніка разом з натовпом іудеїв слідувала за Спасителем, шедшим зі Своїм хрестом на Голгофу. Побачивши, що Він не встояв під вагою хреста і впав, вона вибігла з натовпу і подала Йому води, а потім, зглянувшись, обтерла своїм рушником закривавлене обличчя Ісуса Христа. Вже вдома свята Вероніка помітила, що на тканині залишився відбитим Його лик - така історія Нерукотворного образу Спасителя.

Через деякий час плат або рушник, що належало святий Вероніці, було відправлено до Риму, де набуло широку популярність під ім'ям Нерукотворного образу. Відмінність способу на платі святої Вероніки від Нерукотворного образу, шанованого Східною Церквою, полягає в наявності тернового вінця на чолі Ісуса Христа. Рушник святої Вероніки допомогло зцілити від важкої недуги імператора Тіберія і багатьох стражденних.

Так само відома свята мучениця Вероніка жила за часів правління імператора Діоклетіана Віринея (Вероніка), яка здобула собі мученицький вінець за християнську віру. У 304 році, коли були офіційно дозволені і навіть віталися гоніння на християн, Віринея разом зі своєю матір'ю Домніной і сестрою Проскудіей бігли з сирійської Антіохії в місто Едеси, щоб врятуватися від переслідувачів. Однак і в Едеси святі мучениці не знайшли порятунку - воїни схопили їх і відправили назад, в Антіохію.

На батьківщину Вероніка, Домніна і Проскудія так і не повернулися, тому як в середині шляху вони прийняли рішення в ім'я Господа прийняти смерть від води, аби уникнути примусового відмови від християнської віри і ганебних тортур прихильниками язичництва. Коли воїни з конвою сіли обідати, мати з двома доньками переодяглися в найкращі свої одягу, звернулися з прощальною молитвою до Господа і разом кинулися в глибоку річку. Так судді-язичники позбулися задоволення споглядати катування тел християнок, а Віренея, Проскудія і Домніна стали шануватися як святі мучениці, що залишилися вірними християнству.

Ікона свята мучениця Вероніка дає зцілення від різних хвороб і зміцнює віру. Спеціальної молитви для даного образу немає, але якщо ви хочете купити ікону саме цієї святої, можна читати перед нею спільну тропар святим мученикам.

Ім’я картиниВероніка

Напишіть свій огляд

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Іменна ікона Святої Іуліі (Юлії)

Ікона Святої мучениці Іуліі Карфагенской

Напишіть свій огляд

Вы можете купити Іменна ікона Святої Праведної Вероніки в інтернет-магазині виробів із бурштину ART Hall. Для здійснення Вашого замовлення, перевірки наявності товару та більш детальної інформації звертайтеся за телефоном нашого консультанта. Також Ви можете оформити замовлення на Іменна ікона Святої Праведної Вероніки та доставку картини, ікони із бурштину в міста України!

В каталозі інтернет магазину бурштину art-hall.com.ua розміщені приклади готових виробів із бурштину, всі наші картини виробляються майстрами Полісся вручну і тому кінцевий варіант може трішки відрізняти від показаного на сайті.

Похожие продукты