Reduced price! Ікона «Моління про чашу»

Ікона «Моління про чашу»

Православна ікона «Моління про чашу» з бурштину

266 грн.

-5%

280 грн.

Православна ікона Моління про чашу присвячена давньому сюжетом з Біблії - молитві Господа в Гетсиманському саду. Згідно священного писання після закінчення Таємної вечері і причастя, Ісус Христос з учнями пішов у сад Гетсиманський. Він був засаджений деревами і в давні часи належав одному царю Давиду. З гори, де був вирощений сад, відкривався чудовий вид на Єрусалим, також звідти можна було побачити кожна будівля цього чудесного міста. Знаючи те, що Господь, коли був в Єрусалимі, завжди відвідувала у цей сад, Іуда, покинувши Таємну вечерю, привів варту саме в цей сад, щоб вони змогли заарештувати Ісуса. Знаючи про це, Ісус, готуючись до майбутнього суду первосвящеників і смерті на хресті, повинен був помолитися. У молитві він просив, про поблажливість - «нехай обмине ця чаша Мене». Він молився настільки сильно, що з його обличчя стікав кривавий піт і краплі падали на землю. З того часу "благання про чашу" стало популярному сюжетом європейського живопису.

Православна свята ікона моління про чашу

Двоїстість суті Господа. Дуже важко людині зрозуміти що відчував Ісус, коли вже готувався до болісної смерті на хресті для спокути гріхів людства. Звичайно страх смерті був для нього великим, як для кожного з нас страшні біль, муки і приниження. Все це було дуже важко, тому що в момент смерті Ісус Христос звалював на себе всі гріхи людства і погоджувався нести відповідальність за них. Випробовуючи ці почуття Господь проявив двоїсту сутність свого єства. Православна ікона "Моління про чашу" відображає саме цю божественну сутність - виражену в повній згоді з волею Отця, згодою врятувати все людство ціною власних мук і смерті, і людську - яка була виражена в страху перед ганебною смертю на хресті і бажанням знайти менш важкий спосіб для порятунку людства.

До ікони Моління про чашу обращаються з молитвою, що йде від усієї душі, від усього серця і тоді Господь зміцнює ваш дух і допомагає прийняти вам правильне рішення, так само як Отець Небесний зміцнив волю Спасителя настільки тяжким вибором.

Напишіть свій огляд

Ікона Ісуса Христа

Ікона Ісуса Христа

Ікона Ісуса Христа

Напишіть свій огляд

Вы можете купити Ікона «Моління про чашу» в інтернет-магазині виробів із бурштину ART Hall. Для здійснення Вашого замовлення, перевірки наявності товару та більш детальної інформації звертайтеся за телефоном нашого консультанта. Також Ви можете оформити замовлення на Ікона «Моління про чашу» та доставку картини, ікони із бурштину в міста України!

В каталозі інтернет магазину бурштину art-hall.com.ua розміщені приклади готових виробів із бурштину, всі наші картини виробляються майстрами Полісся вручну і тому кінцевий варіант може трішки відрізняти від показаного на сайті.

Похожие продукты

Переглянуті товари