Reduced price! Ікона «Похвала Пресвятої Богородиці»

Ікона «Похвала Пресвятої Богородиці»

Ікона Божої Матері «похвала Пресвятої Богородиці» (Київська) з бурштину

266 грн.

-5%

280 грн.

У суботу на п'ятому тижні Великого посту Православна Церква проводить молебний спів акафісту, або подячної похвали Пресвятій Богородиці «Одигітрії». Це свято було розпочато ще з IX століття за неодноразове позбавлення Константинополя за допомогою і заступанням Пресвятої Богородиці від навали злих ворогів.

Коли імператор Костянтин Великий заснував Константинополь, то присвятив його Божої Матері і почитав Пресвяту Діву покровителькою створеного ним міста. Багато храмів в Константинополі були побудовані в Її честь. У Влахернському храмі зберігалася свята ікона Пресвятої Богородиці, писана святим євангелістом Лукою.

У достопам'ятну ніч, коли сили ворога з моря і з суші рушили на погибіль Константинополя, раптово навпроти самого Влахернського храму повстала страшна буря, яка потопила практично всі судна. Тоді вдячний народ, який був у храмі, покликнув Захисниці граду переможну пісню: «Взбранной Воєводі переможна, яко ізбавльшеся від злих, подячна взиваємо Ти раби Твої, Богородице!» З того часу на пам'ять настільки великого чуда Православна Церква ухвалила святкування Похвали Пресвятої Богородиці - Субота п'ятого тижня Великого посту.

Спочатку свято акафісту відбувався в Константинополі серед царських палаців в тому Влахернському храмі, де зберігалися чудотворна ікона, але в IX столітті свято це став загальним для всієї Східної Церкви.

Зображення Похвали Пресвятої Богородиці знаходиться в Московському Успенському соборі на стовпі.

Напишіть свій огляд

Ікона Ісуса Христа

Ікона Ісуса Христа

Ікона Ісуса Христа

Напишіть свій огляд

Вы можете купити Ікона «Похвала Пресвятої Богородиці» в інтернет-магазині виробів із бурштину ART Hall. Для здійснення Вашого замовлення, перевірки наявності товару та більш детальної інформації звертайтеся за телефоном нашого консультанта. Також Ви можете оформити замовлення на Ікона «Похвала Пресвятої Богородиці» та доставку картини, ікони із бурштину в міста України!

В каталозі інтернет магазину бурштину art-hall.com.ua розміщені приклади готових виробів із бурштину, всі наші картини виробляються майстрами Полісся вручну і тому кінцевий варіант може трішки відрізняти від показаного на сайті.

Похожие продукты

Переглянуті товари