Reduced price! Ікона Ісуса Христа

Ікона Ісуса Христа

Ікона Ісуса Христа

266 грн.

-5%

280 грн.

Ікони Ісуса Христа, втілився Бога Слова займають головне місце, як в православному храмі, так і в будинку віруючої людини.

З образів Спасителя, для домашньої молитви найчастіше вибирають поясне зображення Господа Вседержителя. Характерною особливістю цього іконографічного типу є зображення благословляючою руки Господа і розкритою або закритої книги. Розкрита книга містить цитату з Євангелія. Також книга може зображуватися і у вигляді сувою, але символічне тлумачення завжди одне - спасительне вчення, з яким Христос прийшов у світ.

Богословське значення цього образу в тому, що Господь постає тут як Промислитель про світ, як Вершитель доль цього світу, Подавець істини, до якого з вірою і надією спрямовані людської погляди. Тому іконі Ісуса Христа завжди відводять значне місце в розпису храму, на переносних іконах і в будинку.

Багато століть образ Спаса Вседержителя містився в куполі церкви. Потім цей образ стали писати на іконах. Ікона Ісуса Христа - це зображення в пояс Господа з німбом над головою. Німб є символом святості, сяйва Божественного світла. Його німб завжди з вписаним хрестом. Усередині нього - трьох грецькі літери, які передають слова Бога "Я єсмь Сущий", сказані Мойсею.

В іконографії Спасителя, Його верхній одяг переважно синього кольору. Хітон - нижня одяг у вигляді сорочки, на іконах Ісуса Спасителя червоного кольору. Ці кольори символізують Божественну і людську природи Христа. Одягу золотого кольору означають сяйво Божественної слави.

Ікони Ісуса Христа дуже цінувалися ще з часів V-VI століть, і на сьогоднішній день не втратили своєї популярності і значущості. Практично у всіх будинках православних християн, можна побачити зображення образу Господа.

Напишіть свій огляд

Ікона Ісуса Христа

Ікона Ісуса Христа

Ікона Ісуса Христа

Напишіть свій огляд

Вы можете купити Ікона Ісуса Христа в інтернет-магазині виробів із бурштину ART Hall. Для здійснення Вашого замовлення, перевірки наявності товару та більш детальної інформації звертайтеся за телефоном нашого консультанта. Також Ви можете оформити замовлення на Ікона Ісуса Христа та доставку картини, ікони із бурштину в міста України!

В каталозі інтернет магазину бурштину art-hall.com.ua розміщені приклади готових виробів із бурштину, всі наші картини виробляються майстрами Полісся вручну і тому кінцевий варіант може трішки відрізняти від показаного на сайті.

Похожие продукты

Переглянуті товари